Yhteystiedot

Pentti Mäkinen

perustajayritystoiminnan asiantuntijapuh. 010 322 1521pm@kirjanpidot.fi
FI I EN

Anneli Liias

toimitusjohtajapuh. 010 322 1526anneli@kirjanpidot.fi
FI | EN

Aarto Hirvi

taloushallinnon erityisosaajavastaava KLT-kirjanpitäjäpuh. 010 322 1522aarto@kirjanpidot.fi
FI I EN

Veli Matti Salmenkylä

yritystoiminnan asiantuntijapuh. 010 322 1524vms@kirjanpidot.fi
FI | EN

Mervi Laitinen

toimistopäällikkö
puh. 010 322 1520mervi@kirjanpidot.fi
FI I EN

Flora Kokkonen

kirjanpitäjä
puh. 010 322 1528flora@kirjanpidot.fi
FI I EN

Olga Orava

kirjanpitäjä
puh. 010 322 1523olga@kirjanpidot.fi
FI I EN I RU

Satu Aumo

kirjanpitäjä
puh. 010 322 1529satu.aumo@kirjanpidot.fi
FI I EN

Satu Ruusuvaara

sertifioitu sähköisen kirjanpidon osaaja
satu@kirjanpidot.fi
FI I EN

Katja Sierla

sertifioitu sähköisen kirjanpidon osaaja
puh. 010 322 1527katja@kirjanpidot.fi
FI I EN I RU

Tytti Vesala

sertifioitu sähköisen kirjanpidon osaaja
puh. 010 322 1525tytti@kirjanpidot.fi
FI I EN

Elisa Turunen

sertifioitu sähköisen kirjanpidon osaaja
puh. 010 205 3849elisa@kirjanpidot.fi
FI I EN

Tiimi

Palvelumme perustuu asiakaskohtaisiin palvelusopimuksiin, joiden tarkoituksena on määritellä työtehtävien työnjako asiakasyrityksen ja toimistomme välillä. Räätälöimme palvelut aina erikseen asiakkaan kanssa.

Haluatko mukaan tiimiin?

Etsimme jatkuvasti uusia ammattilaisia vahvistamaan tiimiämme. Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi osoitteeseen anneli@kirjanpidot.fi